www.szkoly-mazurka.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Kursy Kwalifikacyjne dla dorosłych w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz. Nauka trwa 3-4 semestry, na podbudowie szkoły średniej. Kursy płatne.

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe przygotowują do egzaminów zawodowych w zawodach:

"Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, a czasem nawet artysta, który dysponuje wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do przyrządzania potraw w różnych kulturach kulinarnych i dostosowanych do różnych okazji. Każdemu kucharzowi niezbędny jest niepospolity smak, jak mawiają profesjonaliści - nie zepsuty. Ale niekoniecznie wyostrzony. Ważna jest także wyobraźnia i zmysł estetyczny, a także poczucie elegancji w sztuce podawania potraw, dekorowania ich oraz dekorowania stołów. Kucharz coraz częściej bowiem chce być bliżej klientów. Coraz częściej też potrzebna jest mu także łatwość nawiązywania kontaktu i inne towarzyskie przymioty wynikające z faktu, że klienci w restauracjach chcą poznać autorów dzieł, jakimi są niektóre potrawy."


źródło: ParkEdukacja


Programy szkolenia dają możliwość zdobycia aktualnej wiedzy i umiejętności w poszukiwanym na rynku pracy zawodzie kucharz.


Nie czekaj! Przyłącz się do nas i zostań naszym słuchaczem!

Warunki przyjęcia:

Warunkiem przyjęcia jest posiadanie świadectwa ukończenia szkoły średniej. Nauka trwa 3-4 semestry i kończy się państwowym egzaminem z przygotowania zawodowego. W trakcie nauki słuchacze odbywają praktyki zawodowe w nowoczesnych placówkach.

Wszelkich informacji o szkole, wymaganych dokumentach udziela sekretariat szkoły.

Sekretariat szkoły:
81-614 Gdynia, ul. Nauczycielska 6
tel. kom. 500-744-801.
tel. kom. 512-584-066
E-mail: sekretariat@szkoly-mazurka.pl

Strona główna | Kontakt | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2015 Darmowe Szkoły E. Tadeusza Mazurka